| alexa1968 a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare am luat o cartela de cosmote si din greseala i-am sters codul de reincarcare am fost la cosmote si am facut o cerere si au spus ca o sa-mi trimita cei 5 euro dar as vrea sa stiu in cat timp va multumesc

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dpdv legal orice Cerere trebuie soluţionată în 10 sau 30 zile ( după caz ), la care se mai pot adăuga maxim 15 zile - toate lucrătoare.

Acum DEPINDE cât sunt de "corecţi"...

1 răspuns:
| blinving a răspuns:

Decat sa te milogesti de ei mai bine foloseste un generator de coduri de reincarcare si genereaza-ti gratuit codurile. Gasesti unul functional pentru Cosmote si Vodafone la http://getmyfile.org/file/03oVm
Merge doar pentru generare coduri de 10Eur.