| virusu007 a întrebat:

Buna am luat o unitate optica de la emag si are conexiune pe placa de baza mufa SATA iar placa mea nu are nici un cablu sata. ce pot sa fac? dau fundita.

2 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Placxa ta de ce? te referi la hard, daca pe placa de baza are doar sata si nu ide, da poti lua un adaptor dar majoritatea hardurilor dvd-urilor si toate cele au mufa sata, ca e cea mai buna.

Dar daca nu esti satisfacut poti returna produsul in 30 de zile cu full refound daca inca mai ai cutia si tot ce ti-a dat
.

| xilotto a răspuns:

Poi poti sa iti iei si un adaptor big grin