| Iri25 a întrebat:

Buna!
Am sims 2 si vreau sa stiu de unde pot downloada lucruri, coafuri, haine etc.
Am luat cateva de pe google, dar nu sunt foarte stralucitestraight face.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Incearca pe aroundthesims sau thesimsresource. De acolo am luat mii de obiecte(nu exagerez). Si scrie la Google 'objects for sims2' si o sa gasesti si imi multe site-uri. Cauta pana la ultima pagina, fiindca sunt zeci.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.parsimonious.org, aici vei gasi si case, si mobila, coafuri, haine, machiaje, dar eu nu am reusit niciodata sa downloadez hainele sau celelalte chestii, decat casele, dar odata cu casele ti se va instala si mobila si alte lucruri:)!