| rogvaier a întrebat:

am mainile foarte aspre si tari ce as putea folosi pentru a le avea catifelate, la fel si cu parul il am gras stiti ce pot folosi pentru a avea un par frumos?

2 răspunsuri:
| Biancaalone a răspuns:

Pai..la par..ai grrija sa nu-l spelui prea des ca altfel se ingrasa repede! Ia prosurile de la AVOn sau alte firme si commanda balsamuri si sampoane care sa te ajute.Despre maine ce pot sa spun, du-te la farmacie si intreaba ce ai putea folosi.Eu una flosesc cremele de la CARE, dar cel mai bine e sa te duci la doctor sa-ti prescrie un tratament cu uleiuri sau alte dracii deoarece ce mie imi face bine tie poate sa-ti faca rau!

| antonio30 a răspuns:

Exista creme speciale pentru asa ceva iar pentru par exista tot niște balsamuri speciale...
Mult succes!
Funda?