| marialarysa a întrebat:

Ce sampon as putea folosi ca sa am parul cat mai frumos?

8 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Sampon cu particule de stralucire. Gasesti multe la L'oreal, Pantene sau Dove.
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| RuxiiRawrr a răspuns:

Gerovital H3
Wash&Go
HeaderSholders
Funda?

| ELY0 a răspuns:

Dove, dar eu te sfatuiesc sa nu il schimbi ex : din 2 in 2 saptamani sa mergi cu acelasi sampon cat de mult timp poti. Mie imi merge bine ca dove. Fundaa?

| ArTuR10 a răspuns:

Gerovital H3

| ArTuR10 a răspuns:

L'OREAL professional si balsamul tot de la L'OREAL, la fel e un sampon bun

| isa1992 a răspuns:

Kerastase este cea mai buna firma dar este destul de scumpa. Produsele le gasesti in saloane. Eu zic ca merita.

| BelleDy a răspuns:

Mai important decat samponul e balsamul sau masca. Iti recomand masca cu placenta de la Kallos.