| anonim_4396 a întrebat:

Am mainile aspre... ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Da-le in fiecare seara cu multa crema grasa de maini. poate chiar si de mai multe ori pe zi, atata timp cat nu bagi mainile in apa, cel putin 30 min dupa ce te dai. serviciul sau alte activitati pe care le ai, a cauzat acest lucru...

9 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Crema de galbenele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Dacă ai mâinile aspre ai putea încerca crema de gălbenele. Se găseşte în aproape orice magazin, inclusiv în plafare şi în farmacii. De asemenea, trebuie să menţionez că nu costă foarte mult, până în 10 lei.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Te ajuta uleiul de masline, intra repede in maini.
Te pup!

| vangaelis a răspuns:

Una mica si se netezestewinking

| Anca2999 a răspuns:

Crema nivea, pentru hidratare laughing dimineata si seara si o sa se vada schimbari

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Crema? Poate daca folosesti cu timpul vor fi altfel. O seara buna!

| SparkleO a răspuns:

Salut.
pentru mainile aspre se recmanda crema de galbenele, o gasesti la farmacii. e ieftina.

| RoxKnkK a răspuns:

Cu o crema de galbenele...se gaseste oriunde(la mine este 3, 5 lei) si iti dai cu ea de mai multe ori pe zi

| Dragos313 a răspuns:

Da-ti cu o crema de maini thinking