| Calugareanu_Seby_1997 a întrebat:

Am mare mare mare nevoie de ajutor cat mai repede.Sambata pe la ora 5 am fumat o tigara(una singura-nu sunt fumator ..doar ocazional) si maine (marti) tata ma duce la analize de sange.E posibil sa iasa ceva nicotina sau ceva sa arate ca am fumat? Mentionez ca de sambata seara i-am dat mult cu lapte si ceai negru (asa am auzit ca nu se depisteaza nicotina daca bei mult lapte). Deci e posibil sa iasa nicotina sau sa vada ca am fumat?

Răspuns Câştigător
| CrazzzyA a răspuns:

No way laughing

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu, nu cred.

| Alin4uuu a răspuns:

laughing fii fara griji analizele de sange nu va arata asta

| Loser8299 a răspuns:

Si nu ii dadea pasaportu' daca fuma sau cum? Unii oameni sunt tare suspecti...

| minaj a răspuns:

Nici-o grija nu te depisteaza nimeni :p
doar daca vede la plamani. thinking

| guitarplayer666 a răspuns:

Daca nu esti fumator inrait nu prea are ce nicotina sa depisteze

| Void0001 a răspuns:

La analize de sange poti vedea cum stai cu tensiunea.La fumatori este de obicei ridicata.