| sWEecK a întrebat:

Daca fumez iarba, asta seara si peste 3 4 zile o sa imi fac vizita medicala si posibil o sa imi ia sange, sunt sanse sa iasa la analize? Mentionez ca nu am mai fumat de o luna si nu sunt inrait, doar ocazional si atunci putin, va rog e urgent, funda

Răspuns Câştigător
| StiflersMom a răspuns:

Ok, stiu ca la momentul asta esti deja fumat, deci nu intra in panica happy totul e ok. Nu iese la sange doar daca se face test special pentru THC. Iar daca-ti face test de THC, fi sigur ca-ti iesea si aia de acum o luna. La test iese si dupa juma de an, dar de obicei nu-ti faci nimeni test.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da,va iesii la analize si dupa 2-3 saptamani.
Testul sangelui spune imediat daca ai drog in corp.

| mihai69 a răspuns:

Desigur, dar numai dacă se fac și analize de depistare a substanțelor interzise (THC).