| Pisiii :x a întrebat:

Daca am fumat cam 3-4 luni si acum ma las de fumat... o sa iasa la analizele acealea speciale care demonstreaza daca ai fumat sau nu? Si am auzit ca daca bei mult lapte sau bors ti se duce nicotina din corp.Este adevarat?

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Nu vreau sa fac pe desteptul, dar daca ai fumat, trei luni, dabia dupa 1-2 ani te vei curata de nicotina. La analize amanuntite se va vedea. Poti bea ori ce ca tot se va vedea. Dar ------Tot timpul exista un dar. Sunt persoane intr-adevar rare, care au fumat ani de zile si la analize iau iesit foarte bine. Nu s-a vazut nici urma de nicotina. Se pare ca difera de la organism la organism. Sa speram ca la tine va iesi bine. Pa

| Goe_6264 a răspuns:

Daca bei lapte regulat cam de vreo 5 ori pe zi timp de o saptamana sunt sanse foarte mici sa iti iasa la analize!