| katalyn_2632 a întrebat:

Am mare nevoie de bani! Intre 50-100lei. Cum pot sa fac rost de bani tinand cont ca am 14 ani, sunt in timpul scolii, fara ilegalitati, sunt din galati. Vreau doar un sfat de cum as putea face rost de bani, sau poate este cinev din galati care miar putea da ceva de munca in weekend pentru niste bani! Dau si funda binenteles

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna! Poate ai putea devenii reprezentant Avon sau Orfline sau alte astfel de firme. SAu, ai putea incerca sa te angajezi la o alimentara, nefiind o slujba foarte grea, si avand vreun prieten de familie pe acolo, sau ceva cunostinte poate ai avea sanse.
Sper ca te-am ajutat! O zi buna!

1 răspuns:
| Tron a răspuns:

In Galati nu e centura?:OAu ramas pestii fara locuri libere?