| NonimOo a întrebat:

am modem de la Orange Huawei E352 daca vreau sa descarc ceva va intra plata pe factura? sau va scrie la descarcare daca e cu plata sau nu? si cind trimit sms de pe el intra plata pe factura sau pot trimite fara a intra plata suplimentara pe factura?

1 răspuns:
| vasai000 a răspuns:

Acest tip de modem se ofera la abonamentele Colibri care au o limita de trafic la viteze maxime dupa ce esti limitata la viteza insa fara costuri suplimentare. Totusi uita-te pe contract sa nu fie altfel. Si atentie la serviciile de tip Premium, acestea pot implica costuri suplimentare. De exemple jocuri si altele. Unele pot costa 2euro, 3euro sau mai multi.
În ce priveşte sms-urile te costa 5 cenţi fiecare sms trimis.