| Iuliana186 a întrebat:

Cei de la Orange iti dau mesaj atunci cand urmeaza sa platesti factura sau iti trimit la adresa factura listata?
Tin sa mentionez ca eu nu am solicitat in mod esential factura in magazin, iar pe contract scrie ca se trimite doar la cerinta clientului. Cei cu abonament, voi primiti acasa sau prin mesaj?

Răspuns Câştigător
| JohnMcPraise a răspuns:

Vei primi mesaj si prin SMS, si prin Mail (daca ti-ai dat mail-ul) dar facturi la domiciliu nu se mai trimit de cativa ani buni decat daca faci solicitare, si nici atunci nu cred ca se mai practica asa ceva.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mesaj... nu primesc nimic acasa

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai simplu mergi la Orange si intrebi acolo ei cunosc raspunsul la intrebarea ta.