| Anastasia324 a întrebat:

Am momente in ultima perioada cand plang fara motiv, pur si simplu pe neasteptate.Nu am trecut prin nimic nasol, pur si simplu fara motiv.Am aflat undeva ca daca plangi fara motiv inseamna ca ai un inceput de inima de piatra..acum nu stiu

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Bună. Este ceva anume la care îți fuge gândul în momentul în care începi sa plângi? Gândește-te bine!

| Anastasia324 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Cred ca da, doar ca nu imi pasa mai deloc de lucrurile care imi vin in minte atunci cand incep sa plang, iar cateodata cand plang nu mi trece nimic prin minte

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Anastasia324):

Te-am întrebat asta fiindcă de multe ori în gândurile pe care le ai găsești și răspunsul. Poate nu îți dai seama (sau ai impresia ca nu te afectează) dar posibil sa ai o rană în interior. Inima de piatra cum ai spus tu mai sus, nu ai cum pentru ca dacă nu ai simți nu ai plânge. Ce vârstă ai (îmi răspunzi doar dacă vrei și dacă nu te deranjează)?

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Anastasia324):

Sa crești mare, Anastasia! Cred ca stările tale se datorează perioadei "adolescentine" când au loc schimbări atât fizice cât și psihologice. Nu cred ca ai de ce sa îți faci griji. Socializează, distrează-te, bucură-te de ce este în jurul tău! Și bineînțeles îți doresc sa nu mai plângi tongue.

| Anastasia324 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Mersi mult❤

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Anastasia324):

Cu mare drag! :*

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O fi și din cauza perioadei ăsteia de izolare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu ai ceva cu tiroida. Multe persoane care se supara din senin/plang au ceva cu tiroida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e depresie...

| Mogiojojo a răspuns:

Poate se numeste DEPRESIE. Si nu plangi fara motiv, de fapt plangi pentru ca te simti goala pe interior si nu iti gasesti un scop, o motivatie.

| nojudgements a răspuns:

Anxietate.