| girllll a întrebat:

am multe cosuri pe fata si multe puncte albe. ce sa fac sa scap de ele? m-ar ajuta gelul de curatare clearskin, exfoliant si lotiunea tonica tot de la clearskin? toate sunt de la avon

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Poţi folosi alea dar nu ştiu ce rezultate pot avea, am auzit că nu prea au cine ştie ce efect. Mergi la farmacie şi cumpără Zineryt e foarte bun şi rezultatele chiar apar. Dacă nu mergi la un dermatolog şi îţi va da ceva pentru tenul tău. O zi bună să ai!

| luiza a răspuns:

Mai intai ti-asi recomanda o vizita la o cosmeticiana buna, apoi pentru intretinere poti folosi... o sa iti spuna cosmeticiana ce trebuie sa folosesti.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Am folosit si eu cateva produse din gama CLEARSKIN si anume gel de curatare si lotiune tonica.Foloseam gelul de curatare seara, iar dimineata imi apareau alte cosuri. Dupa ce nu l-am mai folosit nu mi-au mai aparut cosuri decat inainte si in timpul menstruatieibig grin.Si cu lotiunea tonica am patit la fel.In concluzie te sfatuiesc sa nu ti le cumperi(dai banii aiurea si iti apar si mai multe cosuri). Eu folosesc Zineryt si mi se pare foarte bun.Il poti incercahappy

| Juliebelle a răspuns:

Sa stii ca produsele de la Avon sunt foarte bune, le folosesc si eu, si dau roade.Foloseste'le in fiecare seara, poate si dimineata daca se poate.

Si mai ales acum, vara nu ar mai trebui sa folosesti machiaje( asta daca te machiezi), nu pune mana pe fata, protejeaz'o de soare.

Succes!
fundita?
batting eyelashes

| ladygaga_9914 a răspuns:

Sincer nu`ti recomand produsele de la avon clearskin. am incercat mai demult si nu m`au ajutat deloc. mi-au aparut si mai multe.
nu sunt bune.
asa cum a zis si @Far away @ cumpara zineryt. am folosit si mi-au trecut toate cosurile in cateva saptamana.
e ca un fel de tratament zineryt
dupa un timp cand nu mai folosesti zineryt o sa-ti apara din nou ( asa am patit si eu) deci trebuie sa foloesti mereu
winking

P. S: nu da banii degeaba pe cele de la avonwinking