| Ana45699 a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutor. Am dormit 2 zile la 2 verisoare acum 1 saptamana si nu m-a mai lasat mama deoarece a spus ca deranjez..in fine, dimineata inainte sa plec, verisoara mea mai mica (9 ani) a spus: "lasa ca venim noi sa dormim la tine azi daca e", la care verisoara mea mai mare (14 ani, la fel ca mine): "Nu". N-am mai intrebat-o de ce ca sa nu agit si mai mult...dar de ce credeti ca nu a vrut? Camera mea cam la fel ca a ei, e curat (ma gandeam ca poate nu vrea pentru ca e mizerie, dar nu e), avem ce sa facem, mai ales ca eu am laptop si ii place sa stea pe el, cu parintii mei se intelege foarte bine..de ce credeti ca nu a vrut? Ca doar a mai dormit la mine dar in ultimele 3 dati nu a mai vrut. Intr-o seara parintii lor le-au lasat la mine si ea a preferat sa doarma la bunica ei.Ce credeti ca are?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

De unde știi ca nu are iubit și vrea sa vorbească cu el la telefon fără ca tu sa fii de față? Sau cu prietenele?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poate sforăi

| Csander a răspuns:

Isi dezvolta personalitatea probabail. Incepe sa iasa putin din "cuib" probabil.
Nu toti sunt familisti, nu toti vor prieteni, unii sunt mai singuratici si nu le face sa stea prea mult langa persoane.
Poate a fost si "cocolosita" de familia ei dupa care au fost si vizitele tale.
E greu de spus din exterior avand in vedere ca nu se cunoaste persoana.