| Millanteria a întrebat:

Am nevoie de ajutor, de pareri.
Aseara voiam sa-mi schimb parola la telefon (am galaxy S2) si probabil am scris-o gresit, nu-mi imaginez ce am facut, ca acum cand vreau sa deschid telefonul nu pot, bineinteles, pentru ca nu stiu parola. Ce as putea sa fac? Daca il duc la Orange mi-l pot reseta? sau trebuie la service? Sper ca se poate rezolva chestia asta. Ce spuneti?
Multumesc mult, sunt foarte suparata si mi-e si frica din cauza ca n-o sa pot face nimic.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Buna!
Asa am facut si eu cu laptop-ul ca sa nu mai umble sora mea pe el laughing
Si cand scriam parola nu-mi mergea stii de ce pentru c-am scris parola cu CAPS LOCK (cu litere mari )Vezi daca n-ai facut si tu asta.