| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Am foarte mare nevoie de ajutor! straight face
Aseara mi-am pus parola la laptop (de obicei eu am parola). Cand am incercat sa-l deschid am scris parola si imizice ca e gresita dar nu are cum sa fie gresita ca este numele unui cantec si nu are cum sa-l fi gresit. Am scris si rscris parola aia de 100 de ori si tot nu merge descis. M-am gandit ca poate am scris eu numele gresit cand am pus parola dar nu. Nu stiu ce sa fac!
Cum sa fac sa-l pot deschide?

3 răspunsuri:
| UnCorazonLocoooo explică:

Vai ce gramatica proasta am avut.
ma scuzati, dar daca v-ati dat seama acum pun intrebarea de la pc si nu ma descurc deloc cu tastatura sad

| hehehe a răspuns:

Vezi daca nu cumva e pornit Caps Lock`ul. big grin

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Si daca nu merge nici asa cum a zis "emmy lăv TPU" atunci incearca sa-ti reinstalezi windowsu'