| anonim_4396 a întrebat:

.am nevoie de ajutor.
Fac 14 ani si nu stiu unde sa-mi tin ziua...adica eu as vrea la local, dar daca ma gandesc mai bine, parca toate lucrurile ce le pot face la local, le fac si acasa. Am o casa destul de mare unde as putea sa o tin, si mama spune ca ar fi mai bine acasa (nu e vorba de bani), dar tot nu stiu ce sa fac.
AJUTORRR!

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

E mai bine acasa, costuri mai mici si incredere mai mare. Iti poti invita doar prietenii, nu toata scoala.