| alinutza_3646 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor. mi-am instalat un program de messs si nu il mai vreau. cum pot sal dezactivez. e un program care cand dau buzz zice 'te cauta cineva 'cand ies de p mess zice'a iesit unu'si nu mai vreau programul acesta cum sa fac sal dezactivez sau sa nul mai am? dau funda si vot la ceilalti

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Intri jos la "start" -> all programs si ar trebui sa-ti apara acolo programul, apoi tii putin mouse`ul pe el si iti apare si "uninstall". Dai click pe "uninstall", se va incarca ceva si se va sterge automat din pcu` tau. :d Succes;; )

| ColorfullColors a răspuns:

Exact cum a spus be4utyfull, doar ca atunci cand intrii in control panel, trebuie sa intri la "add or remove programs" si sa-l cauti si sa-l stergi de acolo.

| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Eu am alt sfat...
da de pe mess --> la massanger -->alerts & sound si modifici de acolo...