| Summer Memories a întrebat:

Ce faceti?big grin
Eu stateam pe mess si mi-am amintit ca acum ceva ani mi-am instalat un program care atunci cand intra cineva zicea "o intrat unu" sau cand dadea cineva buzz zicea "ti cauta cineva". laughing
Stiti cumva cum se numea programul si de unde pot sa-l iau? big grin

Thx kisskiss

Răspuns Câştigător
| Nic a răspuns:

http://www.ymlover.ro/tag/sunete/

4 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Am eu programul :pe
Dă-mi id-ul tău.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca idee, nu este niciun program, este pur și simplu un installer care copiază câteva fișiere audio cu extensia. wav în folderul corespunzător, mare brânză. Cu 3 clicuri în plus poți face și tu asta, fără acel executabil. Dacă găsești pe net acele. wav-uri, îți spun eu unde trebuie să dai cu ele.

| Rose_2860 a răspuns:

Scrii pe google sunete romanesti pentru mess si o sa'l gasesti

| alex_6139 a răspuns:

Cum il dqwnladez?:*