| Aℓida a întrebat:

Bunaa! am instalat un nou program de emoticoane pentru mess, se numeste SweetIM, si ma enerveaza laughing. cum il dezactivez?:::Fundita:::...

Răspuns Câştigător
| Clauditza33 a răspuns:

Pai sigur il vei gasi in control panel si dai la programe si il dez sau te duci in local disk C apoi dai la programes files si o sa il gasesti pe acolo! si vei vedea ca iti arata sa il dez. ia vezi daca merge daca nu anunta'ma!:*

3 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Il am si eu de multt timp si nu pot sa il dezactivezi
decat daca schimbi windowsul

| oanyyy a răspuns:

Il am si eu.eeste super nasol.este pur si simplu tampit.as vrea si eu sa-l dezactivez, dar nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu sa dezactivez porcariile aste va rogg ajutati-maaa