| alina_6234 a întrebat:

Buna am nevoie de niste pareri sunt cu un baiat de 5 ani si ne intelegem bine doar ca eu nu cred ca il mai iubesc tin la el dar nu cred ca mai ii dragoste iar azi m-am reintalnit cu un fost iubit si nu stiu ce se intampla cu mine nu pot sa imi iau gandul de la el.nu mai stiu ce simt sunt foarte derutata oare sa imi placa din nou de fostul?

Răspuns Câştigător
| Georgy_7404 a răspuns:

Eu crd ca tu si prietenul tau ati intrst in rutina stai fara prietenul tau 2+3 zile sa vy daca iti este greu sau iti este bine sa veyi daca revederea este o bucurie sau nu daca nu spune-i prietenului tau sa luati o pauza (o sa il doara daca te iubeste) dar spune-i ca daca te iubeste sa accepte o pauza si in aces timp intalnestete cu fostul si vezi care iti sunt senntimentele pentru el si asa te lamuresti cu cine vei ramane

2 răspunsuri:
| Rares2594 a răspuns:

Stapaneste-ti sentimentele si lasa baietii pentru un timphappy dupa iti vei gasi adevarata dragoste!

| iuliana40 a răspuns:

Cati ani ai?!