| boombestforevermyloving a întrebat:

Imi place de un baiat dar lui nu cred ca ii place de mine pentru ca se uita dupa toate fetele... oare ce sa fac sa continui sa iubesc sau sa imi indrept privirea catre alt baiat?

Răspuns Câştigător
| Piticoot18 a răspuns:

Din ce zici tu nu este genul de baiat care ca aiba o relatie stabila..mai bine renunti la el si sa cauti alt baiat happy

3 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Să iubeşti?
Păi, îţi place de el sau îl iubeşti? raised eyebrows. Nu te mai uita după el şi gata. Îţi vezi de ale tale, mai sunt băieţi.

| TheRealDaniel a răspuns:

Trebuie sa nu te mai uiti la el, nu este genul de baiat care sa stea cu o singura fata si mai mult ca sigur iti va frange inima, gaseste pe cineva care sa aiba sentimente pentru tine asa cum si tu o sa ai pentru acel cineva. rabdare si mult noroc