| 0hippy0 a întrebat:

Am nevoie de ajutorpuppy dog eyes. Caut o melodie de mult timp. Este vorba despre un soldat venit in armata si o gaseste pe iubita\sotia in pat cu altul. Apoi el incepe sa bea..etc..Pana la urma moare si el si ea..Este asa frumoasa melodia, dar nu mai stiu cum se numea..Era cantata de o fata blonda cu parul scurt parca si un barbatstraight face...Va rog ajutati-ma:*! Funda.

Răspuns Câştigător
| missingme a răspuns:

Http://youtu.be/xuzZBDh8U5w Brad Paisley - Whiskey Lullaby ft. Alison Krauss. sper sa fie asta:D

| 0hippy0 explică (pentru missingme):

Da asta este:X Mersi mult:*:*!

1 răspuns: