| DelphhiN a întrebat:

am nevoie de ajutor. vreau sa ajung la spital urgent vreau un sfat cum as putea ajunge fara raspunsuri de genu "nu va preo prostie" sau altele... daca nu stiti mai bine nu mai spuneti nimic mersi

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Alta frustrata.straight face

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Mananca creta. Dar nu exagera.nu manca foarte multa.De la creta faci febra 39-40 si trebuie sa mergi la spital. Daca parintii tai nu stiu de la ce ai febra atat de mare te vor duce la spital. E posibil sa iti vina si sa vomiti.dar asta e cea mai nedureroasa solutie.hee hee baftabig grin ( la spital iti va da ceva pentru scaderea febrei si vitamine etc.)

| unione a răspuns:

O bataie buna de la parinti te va calma cred...

Răspuns utilizator avertizat