| Pinguu2 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! era o amintire pentru oracol care suna ceva in genu urmator:
Nu uita c-am fost colege
Intr-o banca noi am stat
Bucurie si tristete
Impreuna am indurat
si avea mai multe strofe erau vreo 3-4 nu mai stiu va rooog spuneti-mi-a pe toata [-o< am nevoie urgent! mersi :* fundita bineinteles:d

3 răspunsuri:
| coryna1997 a răspuns:

Eu stiam cand vei fi mireasa si sub flori vei trece sati aduci aminte ca am fost colege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o stiu dar o sa o caut si sper sa si vin cu un raspuns care sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam asa: noi am fost prietene si no sa ne mai vedem sad dar tot prietene o sa fim si 1 pentru 1 si 1 pentru cealalta o sa ne aparam.