| romavik1 a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutorul vostru.Am 16 ani si nu stiu ce sport sa practic.
1)Joc bine fotbal,sunt goalgheterul echipei, capitan, numarul 10.
2)Am practicat arte martiale cind eram mai mic si simt ca o sa am nevoie in viata de asta.
3)Am mers la sala si am potential, adica vreau sa imi fac un corp frumos.
Dar stiu ca trebuie sa aleg unul din aceste 3. Voi ce ma sfatuiti?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Man,da-l dracu de fotbal si arte martiale, daca faci muschi la sala ai bagi fetele in boala, crede-ma, iti zic din propria experienta

| romavik1 explică (pentru Alex_Anghel_1993):

Asta stiu si eu.happy
Dar muschii nu te ajuta in situatii dificile.

| Alex_Anghel_1993 a răspuns (pentru romavik1):

Glumesti? cand te vede ala ce muschi ai, nu o sa mai aiba tupeu nici sa vorbeasca in fata ta, apoi sa te bata

8 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca e bine sa te orientezi catre artele martiale.Pe langa un corp frumos, iti poti insusi multe calitati de ordin interior.

| Maxim96 a răspuns:

Mergi la sala, e super ok

| MadalinaaIoana a răspuns:

Eu zic sa continui cu fotbalul big grin

| Angie95 a răspuns:

Artele martiale nu prea vad unde te pot ajuta in viata, poate decat sa te aperi sau sa ii dai la unu in mecla laughingFotbalul te mentine in forma si nu o sa mai ai nevoie de sala pentru corp frumos. deci clar FOTBAL!winking

| romavik1 explică (pentru Angie95):

3 raspunsuri si 3 pareri diferite.big grinbig grin

| DaianaBojin a răspuns:

Arte martiale.