| Ododo3 a întrebat:

Bunahappy am nevoie de ajutorul vostru
Ma simt aiurea nu imi place cum arat si nu e asa de simplu ma urasc (detest) plang mai mereu din cauza asta mi-e frica sa ma uit in oglinda si va scriu cu lacrimi in ochi trebuie sa scap de asta sunt perfectionista nu imi place cum stau hainele pe mine imi cumpar le port de doua trei ori su nu mai imi plac parul toata ziua il fac cu placa l-am distrus e despicat nu pot sa il aranjez nici cum sa ma tung nu e o optiune pentru ca si asa imi e prea scurt pe fata am multe alunite am chiar si o cicatrice din urma unei operati nu se prea obeserva, alunitele multor lume li se par dragute dar mie nu ..am tot ce imi doresc nu vreau nimic altceva dar problema asta incerc sa o rezov de mult timp cred ca numai in psiholog ma poate ajuta dar nu vreau sa merg! Nu pot corecta asa zisele defecte am incercat dar nu pot ma simt mereu prost nu ma pot distra nu imi place sa ies cand ma cheama cineva in oras zic mereu aceleasi cuvinte "nu am cu ce sa ma imbrac"am o multime de haine mereu imi cumpar ceva nou si imediat nu mai imi place si plang deja m-am saturat si eu de mine! Un sfat vreau sau ceva site care sa imi readuca increderea in mine sa fiu multumita asa cum sunt eu.Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| testament92 a răspuns:

Http://www.eva.ro/......23853.html

intra pe Site-ul asta afli toate intrebarile si raspunsurile care le cauti

2 răspunsuri:
| byby965 a răspuns:

Ar trebui sa iti placa de tine! Un psiholog ar fi o decizie dar nu mereu una buna, cred ca majoritatea fetelor au probleme de genul acesta! Incearca sa nu te mai detesti pe tine...Bafta!

| belisim0 a răspuns:

Odata am fost ratusca urita purtam ochelari si aparat dentar eram grasa toti se rideau si nu avea prieteni. Mi-am pus un scop sa ma chimp si l-am realizat.
Incerca pe parcurs sa te chimbi si tu vezi ce nu te aranjeaza in tine si modificata...