| anonim2122 a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutorul vostru
Sunt clasa a9a si de craciun ne facem cadouri intre noi (colegii ), mie mi-a cazut un baiat de 1.80, pasionat de tractoare
Si nu stiu ce as putea sa-i cumpar
Mentionez ca suma de bani impusa de doamna diriginta e 20 de lei
dau funda
P.S nu stiu daca am incadrat bine intrebarea la categorie

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Poti sa ii iei un breloc, cana despre un tractor sau un tricou personalizat despre tractoare.
Daca nu te descurci, ne gasesti aici, succes!

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Ai de capul meu... dintre toti tocmai ala cu tractoarele tongue. Glumesc, pai ai putea sa-i iei o minge de fotbal de 15-20 de lei.la mine in oras se gasesc din acelea si sunt bunicele. Daca nu poti sa-i iei un fular si ai rezolvat problema, dar e posibil sa mai aiba unul.O pereche de manusi cu tractoare daca gasesti cred ca i-ar palcea sau o cana personalizata cu un tractor.(nu cred ca depaseste 20 de lei)

Răspuns utilizator avertizat