| Lalaloveu a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. Mi-am cumparat o pereche de pantofi cu toc care au bareta si seamana cu aceia de dansuri. Sunt din piele nu piele intoarsa si marginea pantofului stang ma taie putin deoarece este piele. Pantofii imi sunt buni in rest iar la dreptul nu am nimic (presupun deoarece a fost probat inainte sa ii cumpar). Stiti cumva ce sa fac sa nu ma taie marginea pantofului?

1 răspuns:
| Almajanu_Alexandra_1995 a răspuns:

Ca sa nu te mai taie poti pune un eucoplast sau iti iei ''cipici''.