| LoveYourself1234 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de o idee salvatoare.
Vreau sa ii pregatesc iubitului meu o cina romantica.
Problema este ca romantiozitatea mea lipseste cu desavarsire...
multumesc

3 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna!
Pai ai putea sa faci o cina ..sau sa comanzi o pizza sau sa cumperi o ciocolata mare din aceea in forma de inima.pui pe masa o fata de masa alba (daca ai ) ..langa farfurie si langa pahare niste servetele rosii ( asta daca mancati ceva ) ..sa cumperi o sampanie si sa pui pahare din acelea lunguiete.Iar in camera ai putea sa decorezi patul cu petale de trandafiri si sa faci in forma de inima.iar pe noptiera sau undeva in apropiere sa aprinzi cateva lumanari happy
Bafta

| grab a răspuns:

Cauta pe YT ceva tutoriale de asa ceva, si nu uita! Lenjerie sexy pentru... desert! happy

| IasminaMaria a răspuns:

Ai putea gati ceva, si gaseste un loc romantic, cum ar fi locul lui preferat..alaturi de muzica romantica si niste lumanari