| Pitic123456 a întrebat:

Buna, am nevoie de o urare de la multi ani pentru prietena mea care face 14 ani, dar vreau sa fie o urare amuzanta care sa aminteasca de evaluarea nationala de baieti si de cinste.

1 răspuns:
| MadalinG99 a răspuns:

Prietena mea cea mai buna, de astazi iti fac cununa, ai facut tu 14 ani, parca ieri aveai 3 ani. Tre sa da-i de bautura, sa-mi faci cinste nesatula. Uite ai si buletin, baietii la tine vin. Nu te complica prea mult ca evaluarile la fundul tau sunt. Pune mana si invata lasa baietii la ei acasa. La multi ani... te iubesc chestii trestii continua tu happy