| StefaniaNeagu a întrebat:

Buna am nevoie de pareri. laughing In saptamana " Scoala altfel " se organizeaza excursi, si am nevoie de o parere. Sunt din Maramures. Si se fac excursi in Sibiu, Sighisoara,Turda, Cluj( si nu mai retin pe unde ) timp de 3 zile, si la Felix excursie de 2 zile, in care stam intr-un hotel si mergem la piscina X__x ...mai mult imi surade prima varianta big grin Pretul e de 300 lei, fara mancare si intrari iar a doua de 200 lei. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer mi se pare o suma mare fara mancare si intrari[pe mine m a costat cazarea la mare tot atat si am stat 6 zile]

| StefaniaNeagu explică (pentru mona):

Si mie mi se pare o suma giganta. Dar m-am hotarat sa merg. Multumesc pentru raspuns :*

| Seepty a răspuns:

Mai bine mergi la Felix am fost si eu. Este foarte frumos mai ales baile termale si peisajul.

FUNDA?