| ea_8849 a întrebat:

BUNA! am nevoie de putin ajutor. am doar 15 ani si am riduri pe gat si decolteusadsunt ca niste cratere.deci nu stiu cum sa scap de ele.ma enerveaza, arata uratcryinghelp! va rog! mersi mult

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Daca te-ai dat cu tone de fon de ten de la 11-12 ani.straight face

| alexaaa a răspuns:

Buna! e mai bine sa te duci la farmacie(dar la una mai "specializata")si sa le explici problema si sa le ceri o crema hidradanta.sunt sigura ca tu, avand 15 ani, nu ai riduri de batranetelaughing. si cu aceea crema ai putea sa te dai in fiecare zi si sa faci un masajhappysucces!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bumă dradă foloseste si tu o crema