| Roxandra17 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor cu cateva idei. Iubitul meu mereu ma surprinde cu cate o floare, dulciuri, parfumuri, bijuterii etc, azi ca de exemplu mi-a facut cadou cartea pe care urma sa mi-o cumpar. Mereu ii vorbesc despre lucrurile care imi plac si el una doua le noteaza, din pacate el nu imi spune ce vrea sa isi cumpere niciodata. As avea nevoie de cateva idei simple, sa il surprind si eu cu ceva deosebit din cand in cand la care nici nu s-ar astepta. Avand in vedere ca e baiat, nu pot sa ii cumpar ceea ce imi ia el de obicei si e mai dificil (mentionez ca el nu citeste si merge la sala, deci carti si dulciuri nu prea)..help me! happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea si tu sa-i iei parfumuri, bijuterii (bratari/lantioase/ceas) sau un tricou cu mesaj haios care consideri ca l-ar reprezenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea ta e suficientă.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Fa si tu la fel. Intreaba-l ce-i place, ce si-ar dori... dar o relatie nu tine de chestii materiale, ci de chestii sufletesti. Pai dupa cum se comporta, ce simti tu pentru el? El te place. Vrea sa te faca fericita, ceea ce o femeie merita multa fericire. Vezi ce interese are si ce simte pentru tine. Fi tu insati!

| Criss0934 a răspuns:

Ori il intrebi direct ce ii place ori ii iei chestii folositoare la sala sau in ce activitati mai e implicat...Doar vrei sa le foloseasca nu?

| Magdalenaa987 a răspuns:

Încearcă sa i faci clătite sau sa l lași pe el sa facă alegeri... Sau daca vrei tot cadouri poti sa i faci o cupa pe care sa fie scris ceva amuzat gen " locul 1 pentru ca ai cea mai frumoasa iubita" sau nu stiu laughing o fotografie cu voi doi intr o rama, depinde cât apreciază gesturile romantice sau masaj... Poate te am ajutat :* tine l in priza!

| ok69okey a răspuns:

O excursie in doi la un hotel cu restaurant si cine romantica la munte, funda?