| alinamailat26 a întrebat:

Buna. Am nevoie de puțin ajutor, in 13 August îmi tin majoratul, dar nu știu ce sa scriu in mesaj text pentru invitații. trebuia sa îl am in Decembrie doar ca nu am putut din cauza covidului, ma puteți ajuta va rog?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

13 august pica intr-o zi de vineri, asta inseaman de 2 ori zi ghinionista.
Daca ai asteptat 8 luni sa-ti faci majoratul, chiar nu mai poti astepta 1-2 saptamani, sa alegi o zi fara ghinion?

| alinamailat26 explică (pentru Violleta2022):

Doar atunci sunt acasă părinții mei. Oricum nu cred in superstiții

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majorat la 19 ani laughing
"Salut, te invit la majoratul meu. Pupici, alina"