| Andrew30 a întrebat:

Heii all. Curand am majoratul si nu stiu ce text sa trimit ca invitatie. Ma puteti ajuta? Sunt nascut iarna daca aveti nevoie de indicii.

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

"Ba c*** fac 18 ani, hai sa bem sa ne facem m***"
Sau daca vrei sa inviti si fete:
"Hey, pe (Data majoratului) fac 18 ani, hai la petrecere sa ne distram si sa ne simtim bine."

| christall a răspuns:

Anunt important!
Odata cu trecerea a 18 ierni de la nasterea mea se anunta o petrecere tare asa ca te invit sa petreci alaturi de mine sarbatorirea majoratului meu in data de zz.ll. aaaa incepand cu ora 21:30 la locatia...
Te astept cu MARE drag.
P.S. Daca totusi nu poti veni, pentru ca a intervenit ceva foarte, foarte, foarte important in ultimul moment, imi poti trimite cadoul printr-o alta persoana. Multumesc!

| Oanna96 a răspuns:

Buna. Nu trebuie sa iti faci atatea griji imprivinta invitatiilor. Te poti adresa foarte simplu in felul urmator, in functie de modul in care trimiti invitatia: Buna. Te invit la majoratul meu, pe data de... in locatia X/ la restaurantul y. Nu trebuie sa te complici cu astfel de lucruri.Dar daca vrei sa ai ceva mai special ii poti trimite cateva randuri lui Flick sa-l rogi sa te ajute putin. La multi ani si petrece frumoasa.