| Ada100 a întrebat:

Bună, am nevoie de puțin ajutor.
Mie îmi cam place de cineva si doamna a vrut sa stam împreuna in banca dar el vrea sa stea singur.
Nu stiu ce sa fac eu îmi doream sa stau cu el dar vreau sa fie si fericit.
Ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Are motivele lui sa vrea sa stea singur. Nu te mai gandi la ideea de a sta cu el in banca, ca a ratat ocazia. Imprieteneste-te cuel pe alta cale, daca poti.

1 răspuns:
| AliTheo18 a răspuns:

Eu zic ca nu poti face nimic, daca el nu a vrut sa stati amandoi ori e genul de baiat mai tupeist, intelegi tu, si sta mai mult cu baietii, ori nu te place, ori vrea sa stea cu altcineva, sau chiar singur. Vezi ce comportament are fata de tine, numaia sa iti poti da seama daca te place. Daca vorbeste cu tine, daca se arata interesat. Poti vorbi tu cu el, doar ai grija sa nu te ignore.