| Ana45699 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Sunt a 6a și am decis cu o fata sa stam împreuna. Și azi mi-a zis ca vrea sa stea cu un băiat de la noi din clasa. Și nu am cu cine sa stau. Deci toți au colegi de banca. Nu am cu cine sa stau. Și nu vreau sa stau singura... ce sa fac? Deci chiar sunt disperata, habar n-am ce pot face.

Răspuns Apreciat de Editori
| beebo a răspuns:

Stai singur in fata/spatele unor colegi cu care te intelegi ca sa nu te simti singura. Daca sunteti numar par in clasa stai cu ala care nu are nici el coleg, nu prea conteaza cu cine stai in banca crede-ma! Daca sunteti impar relaxeaza-te, o sa ai mai mult loc si se va putea aseza langa tine oricine

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Stai singură, poate fi distractiv.

| RainmakerX a răspuns:

Stai singura, dar nu in ultimele banci!
Macar ai mai mult loc.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu fi disperata ca nu e nimic daca stai singurawinking

| Xdreaper21 a răspuns:

Stai singura
Cand nu vinea colegu de banca era asa fericit ghiozdanu pe scaunu lui
Imi puneam scaunu pe mijloc si ma relaxam in intreaga banca
Nici nu strangeam materiile le lasam intr-o parte(aranjate sa nu zica profele ceva dar nu in banca sau in ghiozdan)

| leiidinbanie8 a răspuns:

Spune-i colegei tale ca e o. stai sa nu te invat cuvinte urate. fetiță ușoară.