| Bemineever a întrebat:

Am nevoie de un help! Vreu sa-mi iau un Mp3 Ipod Nano Apple si nu stiu de unde! Stiti cumva vreun magazin gen Domo, Orange sau ceva de genul de unde il pot lua? Sau daca nu stiti magazin, stiti de unde il pot lua online, dar sa fie de undeva de incredere?cryingPlease Help!

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Costa la ei, 50 de lei! fundita \!/

| Bemineever explică (pentru LalLyBoOmD):

Poti sa dai mai multe detalii? la mine pe net scrie peste 2 milioane(200lei)

| LalLyBoOmD a răspuns:

Sorry, am vrut sa trimit la alta intrebare, dar te pot ajuta si pe tine! Tip dispozitiv de stocare: Interna, Capacitate memorie interna: 8 GB, Memorie interna: 8 GB, Slot card memorie: Nu, Tip display: TFT, Display iluminat: Da, WMA: Nu, Greutate: 21.1 g, Port USB: Nu, Afisare ID3 taguri: Da, Radio: Da, Sursa de energie: Acumulator. Asta de exemplu e de proasta calitate chiar daca e Apple (nu mai am timp sa-ti explic) si costa 750 lei! Sunt foarte scumpe si cam porcarii, nu merita banii! Nu exista la 200 poate second, dar nici acolo! Il poti lua de pe www.emag.com sau de la carrefour, Iulius Mall si Selgros! Aici au cele mai bune preturi! fundita!