| Alinaaa9393 a întrebat:

Am nevoie de un program de editat video care sa taie bucati din film si sa adauge muzica de fundal. Ce program imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Http://youtu.be/dgc7phJiLVs
XMedia Recode pentru a taia, scoate sunetul din video...
http://youtu.be/e8_5o515Mdc

| Jennny a răspuns:

Exista mai multe programe de editat video.
Daca vrei sa adaugi si cateva efecte mai complexe iti recomand Sony Vegas sau Adobe after Effects.
Daca ai nevoie doar de un program care sa iti selecteze bucati din film si apoi sa le aranjezi cum vrei, sau sa le tai, poti lua unul mai usor de folosit, iar cel mai bun pentru asa ceva este Movie Maker. De asemenea poti pune orice muzica vrei tu. Sper ca te-am ajutathappy.