| Arbunea a întrebat:

Buna, am nevoie de un raspuns urgent.
Sunt minora si am trimis mamei unei fete poze cu ea nude, minora de asemenea. Mama ei m-a amenintat cu politia si ca ma da in judecata si tata m-a certat spunandu-mi ca are dreptate. Este adevarat? Imi poate face ceva? Pozele le-am sters si nu le-am mai dat altcuiva

Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Buna, cere-ti scuze, explica-le ca nu mai are nimeni aceste poze si nu se intampla nimic, stai fara griji.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca se poate isca un dosar la tribunal!
Cu asa ceva nu te joci niciodata, ca poti sa ajungi in puscaria juvenila ( de copii).

| Catrice a răspuns:

Te iau pe sus mascații, faci închisoare, plătești amendă... vai de tine!