| deniidenisa15 a întrebat:

Bună,am nevoie mare de ajutor! Va rog mult! Vreau sa reincarc cartela Orange dar sant in Londra, cum pot face sa o reincarc? Sau macar are cineva o cartela cu cod de reincarcare iar eu in schimb dau cadouri pe ask.fm sau daca ai numar de lebara iti transfer 5e credit. Va rog tare mult ajutati-ma! Dau funda pentru cel care ma ajuta, iar daca imi dai cod sa reincarc cartela de Orange (pe privat) poftim id meu; roxydulcika60. Va rog mult fara caterinca.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Speram sa te ajute raspunsul nostru de aici https://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helper

| IceBil a răspuns:

Cumpara online credit de pe site-ul lor si platesti cu cardul

| deniidenisa15 explică:

Pai si unde dau apoi? Si merge si fara cont?