| YoinPersoana a întrebat:

am nevoie neaparat de unsfat.acel baiat mereu ma admira si spune ca sunt frumoasa.mi-a spus si in fata.da nu prea vrea sa se combine cu mine pentru k nu am sani crying ma puteti ajuta cu ceva pentru cresterea sanilor?

10 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Dacă el îți impune ceva, o cerință, înseamnă că nu te place cu adevărat.

| ღÐelly a răspuns:

rolling on the floor Si cati ani ai 8?smug laughing)

| D33A_5116 a răspuns:

Heeelloo sad..stai stai atai, in primul rand esti in crestere sanii cresc pana la 18 ani, nu exista nimic care sa iti faca sani mai mari, doar silicoanele, dar nu ai varsta de 25 de ani ca sa iti pui..cine te place te place pentru cine esti, pentru ce faci, nu pentru ca ai sani mici... daca iti spune ca esti frumoasa nu inseama ca te si place sau ca vrea sa fie cu tine, cel mai bine sa nu pui la suflet, pentru ca iti faci rau singura.Baftaa happy

| Vladuthz a răspuns:

Draga mea, un barbat adevarat si destept nu admira la o fata numai saniihee hee, si stai linistita ca esti prea micuta ca sa ii ai mari, mai ai rabdare ca o sa mai creasca, si din moment ce el te vrea numai pentru sanii tai da-l in masa laughing

| Bubuletu a răspuns:

Pai, faza e ca nu prea cred ca trebuie sa îți faci asta pentru ca dacă el e așa de (scuze de expresie) bou de nu accepta acest detaliu înseamnă ca el nu îți iubeste persoana, ci aspectul. Poate ca acum nu ți se pare ceva rău, dar când o sa va cunoasteti mai bine, nu o sa mai contre așa de mult aspectul.
Eu zic ca cel mai bine e sa vb cu el si sa îl intrebi finut dacă pentru el contează așa de mult sânii încât sa renunțe la tot ce ar putea fi? Bafta!

| amaliaamely a răspuns:

Trebe sa te dezamagesc da nu potii sa itit afci sani sa creasca mai repede...si daca te place cine te palce pentru ca esti tu nu pentru ca ai sani mici sau mari happy
si inca ceva mai sunt baietii pe lume..nu e el singurul

| Skia a răspuns (pentru amaliaamely):

Uite aici un mod natural :
1)Aseaza-te pe podea, cu picioarele incrucisate, tine umerii drepti, uneste-ti palmele la nivelul sanilor si apoi impinge palmele una in cealalta. In acest fel pectoralii se vor incorda si vor deveni foarte fermi. O alternativa a acestui exercitiu este urmatoarea: strange intre palme o minge de tenis si comprim-o din ce in ce mai puternic.

http://www.cursurigratuite.ro/userfiles/file/27M.jpg

2 )http://healthy.kudika.ro/......umosi.html

Bafta! funda?

| Faniii a răspuns:

1)Aseaza-te pe podea, cu picioarele incrucisate, tine umerii drepti, uneste-ti palmele la nivelul sanilor si apoi impinge palmele una in cealalta. In acest fel pectoralii se vor incorda si vor deveni foarte fermi. O alternativa a acestui exercitiu este urmatoarea: strange intre palme o minge de tenis si comprim-o din ce in ce mai puternic.
Sau iti poti cumpara un sutien cu Push up care iti poate mari sanii. Succes :*

| xmaryyyya a răspuns:

Daca el te place, ii place tot la tine! Te place asa cum esti, pentru ceea ce esti! Trebuie sa il convingi ca nu doar aspectul e cel mai important, ci si interiorul tau!

| yonutz91 a răspuns:

Exista niste sutiene cu pusap care o sa iti faca sanii mai marii...smugdar nu conteaza sanii intr-o relatie ..nu te merita baiatul ala :-p ar trebuie sa cauti un baiat care sa ii placa la tine sufletul. ..nu corpul tau.