| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgent de ajutorul vostru.Cind aprind calculatorul nu-mi mai apare skype-ul,nu stiu de ce,sunt disperata.Ce credeti ca s-a intimplat, ajutati-ma va rog, pot sa-l mai recuperez? :'(

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Reinstalează-l.

| dragos9234 a răspuns:

Descarca-l din nou.

| xAnonim23 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar. intri. start. control panel. uninstall a program si dupa il downloadezi iar

| xAnonim23 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l iar. Intrii in Control Panel Unistall a program. il dezinstalezi intri pe internet cauti skype.si il downloadezi iar. Funda? happy