| AndreeaEma a întrebat:

Am nevoie URGENT de un raspuns! Azi dimineata am realizat cu stupoare ca nu imi mai merge chatul de pe facebook. Imi apare in dreapta jos si imi apar si persoanele online, doar ca in imbox nu mai am nicio conversatie si in plus nu pot trimite niciun mesaj, imi spune ca a aparut o eroare si ca mesajul meu nu a fost trimis. Ce e e facut? sad

Răspuns Câştigător
| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Se pare ca mai multe persoane s-au confruntat azi cu aceasta problema. Incearca sa folosesti alt browser. In cazul in care intalnesti aceeasi problema, e ceva din interior. Sunt sigur ca cei de la facebook.ro o vor rezolva curand!

| AndreeaEma explică (pentru ForevărTughedăr69):

S.a rezolvat de la sine. Multumesc! happy

1 răspuns: