| Karinakari99 a întrebat:

Am o mica problema.Nu mai pot trimite niciun raspuns la nicio intrebare. Spune ca trebuie sa imi confirm adresa de email.Am intrat, dar nu am gasit nimic in Imbox sau Spam. Oare emailul trimis intarzie? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Asa pateam si eu uneori.Cred ca e prea incarcat site-ul sau sunt multi utilizatori care posteaza in acelasi timp.Nu vei primi nimic pe mail.Cand iti mai apare asa treci la alta intrebare.

2 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Se mai intampla, probabil ca e suprasolicitat serverul.Incerci mai tarziu la intrebarea respectiva, in schimb poti raspunde la alte intrebari.

| Kosmyn_6656 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie vine emailul cu intarziere cam la 1 zi 2 asa ca nu te panica ca o sa iti vina