| AndreeaDeea39 a întrebat:

Am nevoie urgent sa raspuns. Ofer funda. Mi-am achizitionat gaz lampant si vreau sa il aplic pe par pentru cadere si regenerare. Cum si cat timp trebuie aplicat acest gaz?

Răspuns Câştigător
| Gabytsha a răspuns:

L pui pe un tampon si masezi pielea capului dar poti da si pe lungimea firului de par.Nu te sfatuiesc sa stai mai mult de doua ore cu el pentru ca risti sa faci rani daca ai scapat din greseala mai mult pe tampon.Eu insa ti-as recomanda si uleiul de masline cand ai timp.Procedezi la fel ca si cu gazul insa nu exista nici-un risc si parul ramane cu adevarat stralucitor. Iar cu uleiul poti ramane peste noapte in cap fara probleme.
Daca iti pica parul insa, pentru un efect rapid iti recomand revalid fiole.