| Andraandra_8595 a întrebat:

Am nevoie urgenta de o tema pentru Balul Bobocilor. As dori sa fie ceva inedit si nu prea uzat(nu de genul retro, sau desene animate). Dau funda! Multumesc anticipat! big grin

1 răspuns:
| chitaramea a răspuns:

Stiu ca poate adolescentii poate nu se dau in vant dupa asta. Dar ma tot gandesc la perioada sf sec 19 cu rochiile alea lungi si elegante. Toatul frumos si cu gust, ma innebuneste ideea de bal ( in adevaratul sens al cuvantului - cum era prin desene animate cu printese :-D ) Poate te ajuta! Bafta!