| babyloving a întrebat:

Am niste intrebari despre One Direction. 1. Ce religie este Zayn Malik? E adevarat ca e musulman? 2. Harry Styles mai este impreuna cu Taylor Swift? Ce parere aveti despre relatia lor? 3. Zayn Malik mai este cu Perry sau cu cineva? De curiozitate intreb. Funda cel mai detaliat raspuns!

4 răspunsuri:
| jogabonito a răspuns:

Zayn malik ii britanic nu cred ca ii musulman iar celalalt nu stiu

| Biiibiitss a răspuns:

1. Zayn este musulman.
2. Nu. Ei s-au despartit. "Cei doi au fost vazuti sarutandu-se Times Square dupa concertul de Anul Nou pe care l-a sustinut artista. Frumosii indragostiti au planuit o calatorie romantica in British Virgin Islands, insa aceasta nu a mai avut loc.

Se pare ca in calatorie a plecat doar Taylor Swift. Probabil ca Harry Styles nu a fost destul de rau, fiindca nu cu mult timp inainte tanara atista a declarat ca prefera baietii rai. "
3. Da, Zayn mai este intr-o relatie cu Perrie Edwards.
Sper ca te-am ajutat.

| GeorgyAna2002 a răspuns:

1.Da,este musulman. Tatal lui este din Pakistan, iar mama lui este din Marea Britanie.
Nu, nu mai sunt impreuna. Oricum nu se potriveau.
Da. Zayn mai este cu Perrie.Zayn a inselat.o, dar acum sunt impreuna si sunt si logoditi

| VajdeaAndrada a răspuns:

1.musulman cred da cred 2.nu mai sunt impreuna s-au despartit in ajunul craciunului sau certat iar apoi de revelion sau impacat... dupa cateva zile s-au hotarat sa mearga intr-o vacanta si acolo sau certat rau dupa 4 zile taylor a plecat fara harry apoi a plecat in sua si nu se potriveau 3. da sper ca ti-am fost de ajutor>big grin